| CookieTsang a întrebat:

Ce sa aleg pentru prima zi de scoala? Trec in clasa a 5 a si vreau ceva destul de decent fiindca asa ma imbrac eu de obicei si vreau sa le fac o impresie buna noilor mei profesori happy

Deci :

Tricou - ce culoare?
Blugi - Negri :X
Tenisi sau balerini - ce culoare?

sau ceva de genu dar plz ajutati-ma ca maine merg la iasi sa-mi cumpar :X:X:X

Răspuns Câştigător
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai poti sa iti iei un tricou fain cu un imprimeu.blugi albastri sau negri love struck
sh tenisi ce culoare vrei tu.deoarece toate culorile sunt decente laughing sau balerini tot ce culoare vrei tu sh dupa preferintele tale love struck

11 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Eu imi iau un tricou negru, cu niste linii colorate pe el, blugi negri si niste tenesi pana la genunchi negri, cu rosu pe langa(rosu, care e si la bluza). Deci, asa ma imbrac eu, pe gustul meu, +accesorii si frizura...la care inca nu m-am gandit.

Succes la scoala!

| Doar1îngeR a răspuns:

Tricoul sa fie asortat cu tenisii.
ti-as recomanda o culoare vesela. portocaliu? mov?

| CookieTsang explică:

Ok raspuns pentru :

@alys : nu, trec intra 5 a si nu e uniforma decat in 1-4;
@frumushik : intr-adevar, toate culorile is decente rolling on the floor

| JustMe_8650 a răspuns:

La tine in scoala nu exista vreo uniforma?
Oricum eu zic combinatia asta: ticou alb sau bleu/albastru, blugii negri, tenisi sau balerini albi.
Sper sa iti fie de folos!

| TwixulDrept a răspuns:

Poi poti : tricou alb + cravata sau vestutza neagra + blugi negri+balerini negrii sau rosii
sau - blugii (orice culoare ) +triocou alb sau crem + cardigan albastru ( pulover ) + balerini albastri
vezi ce mai gasesti frumix prin magazine big grin si ce iti sta bine

| TwixulDrept a răspuns:

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sa vedem :-? ce zici de camasa de genu :https://www.miniprix.ro/produs/15064/camasa-dama/si o vesta si blugi negri si poti sa iti ei niste botine negre sau opincute albe:X!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricou alb si simplu si balerini negri daca vrei poti sa iti iei pe sup blugii negrii dess-uri negri cred ca te-am ajutat scuze
te pup papa

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Crede'ma ca atunci cand o sa ajungi in oras o sa gasesti ceva care o sa iti placa.pentru a le face o impresie buna nu trebuie sa fie o anumita culoare...conteaza sa fie cat mai decenta tinutahappy
iti iei ce culori iti plachappy

| butterfly_4694 a răspuns:

Exista uniforme si pentru 5 8 ia si tu un tricou sau bluza pe oranj si un sarafan pana la genunchi de preferabil de blug.