| beautyfull a întrebat:

Ce sa fac pisica mea face treaba mica pe ea si nu e batrana are 3 ani ce sa-i fac plz fundita

Răspuns Câştigător
| iulia_7948 a răspuns:

Se scapa pe ea sau face prin casa? daca face prin casa trebuie s ao inveti la ladita cu nisip, daca se scapa pe ea are nevoie urgent de consultul unui medic veterinar. esti din bucuresti? daca da, iti pot da adresa unui cabinet veterinar unde te pot ajuta mai mult fara prea multi bani.

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna beautyfull,
Daca pana acum nu a facut asa ceva atunci e cazul de o ingrijorare. Eu nu am inteles. Face peste tot prin casa sau se scapa pe ea?
Daca face peste tot prin casa poti sa o inveti sa foloseasca litiera si nu trebuie sa te ingrijorezi pentru ca nu are probleme.
Pa, pa

| Cora22 a răspuns:

Du-te la doctor cu pisica. La varsta ei, nu ar trebui sa se intampla asa ceva. Incearca sa iti amintesti ce s-a intamplat cu ea inainte de a incepe sa aiba probleme. Poate a cazut, poate a fost lovita... In orice caz, in opinia mea, ar trebui sa discuti cu un medic veterinar. Multa sanatate pisicutei, si nu mai astepta...

| iulia_7948 a răspuns:

Si da, poti folosi un scutec special, se gaseste la pet shop, sau chiar cel de bebelusi. nu e scump. 3- 4 lei unul.

| Sperman a răspuns:

Pune-i scutec. laughing

| ことみ a răspuns:

Trebuie sa o inveti sa faca pe nisip. Noi o certam atunci cand facea altundeva. Altfel nu se poate. Daca nu pune-i pempars...:-p