| anonim_4396 a întrebat:

Buna unu din vecini mi-a omorat o pisica batrana, nu am dovezi deci?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci ce?
Fara dovezi ce sa facem?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deci nimic.

| dullcat a răspuns:

Buna.De unde stii ca vecinul ti-a omorat-o? L-ai prins facand asta? Poate a murit ea de batranete? Din moment ce nu ai dovezi, nu e prea ok sa acuzi asa lumea.Multe pisic mor calcate de masini, altele nu se mai intorc pur si simplu.Stiu pentru ca si eu am avut pisici destule la viata mea, iar sa tin ranchiuna pe vecini, pe ce au facut sau nu, ar fi otravitor pe termen lung pentru suflet si minte.