| SpectralSong a întrebat:

Ajutor Va rog! Pisica mea de acum o ora tot merge la baie, face pis cu sange, treaba mare o face moale, si il cam doare burta ca imi statea la mine in brate si se punea pe spate sa ii masez burtica. Am plans,tremura intr-o vreme, are doar 6 anisor, nu is simptome de pisica batrana. Am gasit ca a mancat si frunza. Va rog cat de repede!

11 răspunsuri:
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Poate are vreo boala sau nu stiu ce sa zic dar ca sa fie suta la suta sigur/a duo la medicul veterinar el iti va spune tot ce e mai bine pentru ea sau daca nu poti suna la vreun medic cauta pe net si suna nu stiu ce sa zic daca nu facea pipi cu sangea era pur si simplu o dereglare a stomacului dar asa nu stiu, sau ar putea fi pe ciclu nu stiu ce sa zic suna la un medic veterinar.Bafta!

| andreea171998 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa o duci la veterinar.Se poate sa aiba o infectie la rinichi sau sa aiba viermisori. Daca a mancat frunze inseamna ca o doare burtica! Succes!

| MrAnonymus a răspuns:

Citeste aici vei gasi multe http://www.animalutul.ro/......i/350/.Duo la un control la medicul veterinar.Succes.Funda?

| AnnonnyMa a răspuns:

De ce nu o duci personal la un medic veterinar, el va sti ce are pisica ta si iti va da tratamentul necesar, asa e cel mai bine. Succes in ati vindeca pisicawinking.

| Mada96Madutza a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa o duci pe pisicuta la un medic veterinar.
Bafta!

| karmenţelină a răspuns:

Nu prea am auzit de pisicute care mananca frunze, deci ai grija ce ii dai unei pisicute sa pape. Poti intotdeauna sa o duci la medicul veterinar. 0727.606.919 e numarul clinicii veterinare Di-Vet Dorobanti din sector unu. Daca doresti mai multe cabinete, http://www.cutu-cutu.ro/content/cabinete-veterinare-deschise-nonstop. Mai are aceste simptome?

| luca901 a răspuns:

Trebuie sa pui un pic de sare cu garnitura de cartofi la cuptorul incalzit la 180 de grade dar sa fii atent sa ii zmulgi toate firele de par si sa ii scoti ochii e delicioasa daca e cald sangele

| DudarsharDudarel a răspuns (pentru luca901):

Serios n-ai pic de bun simt in tine :I

| SpectralSong explică (pentru luca901):

Ce-i cu tine? laughing

| luca901 a răspuns:

Pune-o la cuptor laughing

| SweetHoney a răspuns:

Tu sti ca 6 ani e mult la o pisica? Inseamna cam 50 de ani de fapt. E destul de batrana.