| Deni4trs a întrebat:

Ce se intampla cu un caine daca nu il vaccinezi?(este trecut de 6 saptamani)

7 răspunsuri:
| Vikaa a răspuns:

Pai se poate imbolnavii de parvoviroza

| Catrice a răspuns:

Trăiește și el liniștit ce poate sa se întâmple.

| Carolina1972 a răspuns:

Se poate imbolnavi, dar cel mai ok ar fi sa il vaccinezi, cel putin o data.

| SpataroGiorgio a răspuns:

Iti recomand sa il vaccinezi cat mai rapid, deoarece acesta poate lua covid-19 din cauza antenelor 5g din Romania care transmit acest virus si in plus acesta se poate imbolnaviiiiiiiiiiiii de anumite boli. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| aXy99 a răspuns (pentru MirceaBade31):

Ca aia era problema in tot ce a scris el rolling on the floor)

Sa stii ca animalele pot transmite virusul. Daca tusesti pe animalul de companie, el poate transmite virusul, chiar daca el nu se imbolnaveste.

| Digikey a răspuns:

Oare ce se intampla cu miile de caini comunitari nevaccinati? Sau cu animalele salbatice nevaccinate?