| dianalovejustinbieber a întrebat:

Ce se poate intampla daca te musca un hamster pui?

8 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Nu se intampla nimic! Nu-ti face griji, ca doar iti curge sange si ramai cu o zgarietura sau o intepaturawinking

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu patesti nimic, dar te alegi cu o zgarietura de toata frumusetea!hee hee

| ROB3RT89 a răspuns:

Iti cresc si tie mustatilaughingCe naiba sa se intample?! Nu se intampla nimic nici de la unu matur, doar curge putin sange!

| venusdoom a răspuns:

Nu prea multe. doar ramai cu o mica zgarietura si cam atatthinking
nu s serpi veninosilaughing stai calma...credthinking

| Sabryy a răspuns:

Pff, nimic, la mine nichi nu mi-a dat sangele laughing

| TeQui a răspuns:

Pai mai intai iti cresc gheare apoi urechi rotunde si nas rotund. dupa aia mustatile o sa-ti iasa si o codita mica laughing) Glumesc nu ti se intampla nimic e prea mic doar daca nu e turbat rolling on the floor

| dianalovejustinbieber explică:

Da dar daca hamsterul era bolnav si a murit dupa ce tea muscat?