| aty91 a întrebat:

Ce telefon ziceti ca e cel mai bun? Eu am nokia N97. Ce parere aveti despre el? Isi merita banii?

2 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Dupa parerea mea, Nokia N8 este cel mai ok tel. care exista momentan pe piata.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu cred ca Nokia sunt cele mai bune.Eu am un Nokia 6300 de 2 ani si nu am avut nicio problema.Si mai e ceva:eu am dat cu el de pamant de foarte foarte multe ori (din greseala bineinteles)si nu are absolut nicio zgarietura.Asta chiar isi merita toti banii.Depinde si de pret dar cred ca Nokia x6 este cel mai bun