| unoarecare2 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia 6? Isi merita banii sau ati luat alt tip de telefon?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da isi merita banii, Nokia a fost si o sa ramana intotdeauna o firma buna telefonul mentionat l-am testat de la un amic si am fost foarte multumit. Daca iti cumperi un telefon mergi pe o firma cunoscuta daca cumperi ceva necunoscut risti sa nu ti se primeasca garantia.

| OnePiece a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as argumenta ca pana in 1000 de lei nu conteaza chiar asa de mult garantia, sincer. Nokia 6 si Vernee Mix 2 vor avea cam acelasi pret. Ba chiar as zice ca Mix 2 va fi putin mai ieftin. Oricum, pariez ca o sa apara la iHunt.

| OnePiece a răspuns:

Eu in locul tau as cumpara P9 lite 2017, desi are doar 16 giga de stocare. Ecranul este putin mai bine protejat, are baterie MULT mai buna si se simte un telefon destul de solid. S-ar putea sa gasesti chiar o versiune cu 4 giga de RAM si 64 de stocare pe la quickmobile.

Sau si mai bine as astepta un telefon mai putin cunoscut, Vernee Mix 2. Are 4GB de RAM, 64 de stocare, un procesor mai bun decat pe Nokia sau Huawei si un design extraordinar.