| dygas a întrebat:

NOKIA N900! Ce parere aveti de acest telefon? am gasit sa-l cumpar de la cineva cu 4 mil si mai negociaza...ce ziceti merita?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Este un telefon acceptabil, acum DEPINDE în ce "stare" se află de-l lasă aşa ieftin...

Vezi specificaţiile tehnice + video la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Nokia-N900.html

| dygas explică (pentru bursuc001):

Nu are nimic la el, accepta sa merg cu el si la un service, initial vroia 450 lei pe el dar ii dau un e71 replica si 250 lei si cred ca pe acolo face la 400 lei...

| bursuc001 a răspuns (pentru dygas):

Atunci pare ok, totuşi mergi şi la service să-l verifici ( alege tu un service, nu el ).

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Mie mi se pare destul de okbatting eyelashes

| GFStep a răspuns:

Salut, da, se merita. ai grija sa nu aiba probleme sau ceva..chestia nasoala e ca telefonul e doar in landscape. are un sistem de operare bunicel maemo 5 care e bazat pe linux cum e si androidul.

| Bibzzz a răspuns:

Mie mi se pare bun si arata si bine(dupa mine)