Întrebare recomandată | FlorinMUDDY a întrebat:

Ce tip de barca gonflabila imi recomandati pentru pescuit?

Răspuns Câştigător
| shmhi a răspuns:

Poti sa-ti cumperi orice model de la Navigator, sunt cele mai bune si sunt foarte ieftine fata de celelalte, tatal meu si-a cumparat acum 5 ani un Navigator ADR-290 si o are si acum intacta. Pe atunci a dat 800 lei. acum, posibil sa o gasesti ori mai ieftin, ori mai scump. Bafta si fir intins!

| FlorinMUDDY explică (pentru shmhi):

Multumesc frumos! Foarte buna barca si un pret excent la ea. Acum este 1600 lei.

4 răspunsuri:
| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Sincera sa fiu eu i-as da funda lui Alexandru_Alexandru_1998_AWzS

| Alexandru_Alexandru_1998_AWzS a răspuns:

Una dintre cele mai folosite barci gonflabile este Jolly 260 allroundmarin. Accsesibila la pret si de calitate foarte buna si este foarte bine vanduta pe site-urile de specialitate.

| shmhi a răspuns:

Poti cumpara una din modelele Navigator. Sunt printre cele mai bune si sunt si foarte ieftine, fata de restul. Tatal meu si-a cumparat acum vreo 5 ani un Navigator ADR-290 si o are si acum intacta si o foloseste mai in fiecare zi libera. Pe atunci costa 800 lei, acum posibil sa o gasesti mai ieftin sau mai scump! Bafta si fir intins!