| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de effort fizic se recomanda celor care stau toata ziua la birou, pe scaun?

6 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Gimnastica ritmica tip aerobic sau tine de gustul fiecaruia poate fii orice numai sa fie miscare(handbal, volei, ping-pong...etc.)

| sergiu2525 a răspuns:

O incalzire dimineata, cand ai timp liber putin dimineata un jocing. e clar ca pentru postul tau esti foarte ocupat.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cel putin gimnastica aerobica. Si, seara, in jurul cartierului, o jumatate de ora de jogging.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Fitness, alergări prin parc, dans modern, înot, sală de forță, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la sala si tragi de fiare apoi te urci pe cursiera si faci o cursa nebuna si pe urma te duci acasa si faci sex in draci rolling on the floor tongue

| deya90 a răspuns:

Orice fel de efort fizic cred ca ar fi bun sincer