| oana_9059 a întrebat:

Buna ziua!
Am o mare problema. Ma inrosesc si imi arde fata foarte tare cand sunt la serviciu si stau foarte mult la birou sau oriunde stau mult pe scaun. Am senzatia ca-mi pierd controlul. Fondul de ten mi se topeste pe fata. Ce pot sa fac? Exista un fond de ten care sa atenueze roseata? Trebuie sa fac ceva analize? Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danutza_2917 a răspuns:

Te pot ajuta dar am nevoie de mai multe informatii, contacteaza-ma pe id dpocaznoi. O zi frumoasa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, probabil e alergie la fondul de ten pe care-l folosesti.Ca sa scapi mai bine nu te mai da cu nimic...