| Dragutza1992 a întrebat:

Cine are catei bichon de vanzare?
Sa fie femela .dar preturi favorabile
Si in ce oras
Prin ona bacauli sa fie...

Răspuns Câştigător
| AnaMaryadragutaa a răspuns:

400LEI.Femela de 8 saptamani cu vaccinele la zi si deparazitata.O vand pentru. ca e singura care a ramas si nu mai am ce face cu ea trebuie sa o vand rapid.

| Dragutza1992 explică (pentru AnaMaryadragutaa):

Unde stai?
ce culoare este?

| AnaMaryadragutaa a răspuns (pentru Dragutza1992):

Practic nu eu stau ca o prietena si sta in oras cu tien daca vrei iti dau nr ei...si este alb

| AnaMaryadragutaa a răspuns (pentru Dragutza1992):

Practic nu eu stau ca o prietena si sta in oras cu tien daca vrei iti dau nr ei...

5 răspunsuri:
| diabolykull a răspuns:

Poti sa cauti pe internet canise de la tine din oras, sau crescatorii.

| Dragutza1992 explică:

Pe internet este extra scump
mai trebuie sa paltesc si sa mi-l aduca