| Àlεxαndrα a întrebat:

Heii,am un cătel pichinez de o luna, ce as putea sa ma joc cu el? E asa de frumos love struck. funda kiss

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Du-te cu el in parc si joaca-te cu el cu mingea, arunca-i batul si sa-l aduca inapoi, alearga cu el, plimbati-va. Funda?happy:*

9 răspunsuri:
| CeaCuMasca a răspuns:

Invata-l sa faca aport, incearca sa-l dresezi, fugi dupa el si de el, ascunde-te si cheama-l sa te caute.

| Valy4567 a răspuns:

Aruncai o minge sau un disc

| GeannyXdt a răspuns:

Orice laughing. Momestel cu o jucarie de aia de chitaie laughing.

| Àlεxαndrα explică:

Multumesc tuturor pentru răspunsuri. o poza cu el----- https://www.facebook.com/photo.php?fbid=347804825302705&l=a3c4d5aad5

| r1a2 a răspuns:

Joaca-te cu un freezbi sau cu o minge fugi dupa el sau scarpinal dupa urecgi le place!happy

| CrazyAnswerxx a răspuns:

Mangaie-l pe burtica, ia-i o jucarie si spune-i ca e un "titilic"(alinta-l) si joaca-te de-a fate-ascunselea. si eu m-am jucat cu zenosul meu (care e tot un caine) si el mereu castiga sad Mult Noroc cu titilicul! :*

| DenisucaDeny a răspuns:

Fa-i laba rolling on the floor

| Àlεxαndrα explică (pentru DenisucaDeny):

Du-te si comenteaza aiurea pe alt site.

| Maria_Ana_1993_d a răspuns:

Si eu am la fel eu ma joc cu el in felul uramator:iau o ucarie o arunc si se duce dupa ea depinde, poti iesi cu el afara, gasesteti o activitate mangaiel pe burtica o sa-i placawinkingFUNDA?big grin