| ioana999999 a întrebat:

Cine imi poate spune unde pot gasi un bichon ieftin!

6 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Posteaza anunturi pe site-uri cu animale si spune cat poti sa oferi maxim. Daca are cineva si vrea sa-i dea cu atat cat oferi tu te va contacta. Eu asa am gasit bichon maltez cu 50 euro.

| Alexxe a răspuns:

La centrele de adoptie. Crede-ma, eu am gasit pui de terra nova happy

| alinutza4a a răspuns:

Cauta pe google sunt mai multe site-uri pe care oamenii intra si fac donatii. si eu mi-am luat o pisica f frumoasa pe gratis.bafta multa

| micki_6523 a răspuns:

La centrele de adoptiewinking
Nu gasesti oriunde un bichon ieftinhappy

sunt destul de scumpi

sper ca te-am ajutat
daca iti iei unul
ai grija de el!
Necesita multa ingirjirehappy

| Georgel_6390 a răspuns:

In targuri

| yulyk14 a răspuns:

eu am gasit unul ca 300 lei, daca te mai intereseaza iti dau linkul: http://www.aaz.ro/detalii/307131/vand-bichon-havanez!