| manuelaaa a întrebat:

Cine imi spune cat mai multe semne ca sa imi dau seama ca, cateaua mea a ramas getsanta(daca e gestanta, are doar 2 saptamani) primeste o fundita!
Multumesc mult!

1 răspuns:
| karakedi13 a răspuns:

Salut. In legatura cu catelusa ta, incearca sa-i urmaresti activitatea. [Ce face, daca vrea sa manance, daca bea apa, daca leneveste] ...Sau, ai putea incerca s-o palpezi pe burtica. Daca maraie, inseamna ca vrea sa stai departe de ea, pentru ca intelege ca vrea sa-i iei puii.