| Mustangfurio a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cateva nume de catei, de fetite, va rog! FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Bună! :)

Mie una îmi plac: Alpha, Linda, Lessie, Bella, Dali, Sasha. :)

Uite un site care te-ar putea ajuta:
http://www.google.ro/......http?/url

12 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Pe catelusa mea o cheama Fiona.

| Patry a răspuns:

Tasha Coco Kinta Fetita Lady Lucy Gingel Lessie Daisy Sadie Bounty... Astept funda! happy

| Muhteşem a răspuns:

Jesse,Lady,Sadie,Lucy,Daisy,Ginger,Lessie,Sasha,Sandy,Kinta,Katie,Annie,Chelsea,Princess,Missy,Sophi,Bo,Coco,Tasha

| shtephan a răspuns:

Amie, Bondy, Eli, Jelly, Maggie, etc.

Bafta.

| Levya a răspuns:

-Vanda,Lessy,Kena,Rosalinda,Lola,Diva etc.
Sper sa iti fie de folos...

| Ąnđяξ a răspuns:

Mikey,Trixy,Lucky...

| KellyK13M a răspuns:

Pentru baiat:Max,Nero,Sparki, DJ
Pentru fata:Cory, Mara

| SexyBunny a răspuns:

Queen,Juda,Nini/Nina,Rose,Lucy,Chloe,Abby,Akira, Bailey,Kiki,Daisy,Happy,Angela,Ellie,Gina,Iris,Holly,Julie,Joy,Katie,Laura,Lexie,Milly,Mandy,Nicole,Nelly,Paula,Petty,Sara,Sindy,Sophie,Sue/Susan,Tara,Tia,Tina,Violet,Vicky,Wendy,Zoe, Zara, Yasmine. Funda? te rog mult happy Si sper ca te-am ajutat! big grin

| Andy7 a răspuns:

Dasy happy

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Bella,Lesie,CeCe,Zina,Kitty,Leslie,Kelsey,etc...Blacky...
Sper ca te-am ajutat!

| xBaIaTuNiKaTx a răspuns:

Rona, Bella...

| Gabriela_4717 a răspuns:

Dasy