| anonimus19997 a întrebat:

Cine stie va rog sa ma ajute. Am un motan de 3 ani si de cateva saptamani a slabit mult de tot desi are pofta de mancare si mananca normal... sa fie oare din cauza ca a intrat in calduri sau poate fi si alt ceva? Multumesc! dau si funda...

Răspuns Câştigător
| maddog95 a răspuns:

S-ar putea sa aiba ceva parazit...cel mai bine ar fi sa-l duci la un veterinar...

2 răspunsuri:
| euAly a răspuns:

Poate are limbrici.laughing

| denisuca14 a răspuns:

Eu as spune sa te duci sa intrebi un doctor veterinar iar apoi dansul va lamuri situatia si vei gasi raspunsul la intrebarea ta de asemenea forte usor si data viitoare vei sti la cine sa apelezi