| 44444444444444 a întrebat:

Ciobanesc caucazian vs pitbull cine bate

5 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Ciobanescul nici nu deschide gura pentru. piticanielaughing

| TOOL a răspuns:

Bate pitbull'u clar, ciobanescu caucazian este mai mult un caine de protectie.

| RafaielLaur a răspuns (pentru TOOL):

Să o crezi tu ai văzut caucazian la viața ta are și până în 90 kg pitbulul nu are mai mult de 25 kg să nu mai vb de mușcătură puternica ce o are ar desfigura un pitbull într-o secundă se știe că ucid și lupii caucazienii Și așa că ce să facă la o piticanie de pitbull nici nu apuca caucazianul să râdă de piticanie mai documentează-te copile nu mai tot visa atâția pitbulii că habar nu ai ce este Caucazianul

| Caracter3 a răspuns:

Ciobanescul caucazian

| Midnight13 a răspuns:

Detasat pitbull-ul.