| Daniel_Berianu_1998 a întrebat:

Credeti ca merita sa imi cumpar un marele alexander papagal (800-900 ron)

Răspuns Câştigător
| krena a răspuns:

Eu de ex am un micul alexander si de fapt e foarte mare :)) uite aici in caz ca vrei un miul alexander http://bucharestcity.olx.ro/papagali-preturi-acesibile-iid-308874116

6 răspunsuri:
| krena a răspuns:

Am gasit anunt pe net si cu 600 ron si e si bland

| Daniel_Berianu_1998 explică (pentru krena):

Ai putea sa imi dai siteu`l dar da-mi`l printr-un mesaj ca sa nu facem publicitate sau daca se poate da`l aici big grin

| krena a răspuns (pentru Daniel_Berianu_1998):

De unde esti?

| Daniel_Berianu_1998 explică (pentru krena):

Din Roman judetul Neamt dar daca este prin apropiere sau din Bucuresti nu ar fi o problema

| krena a răspuns (pentru Daniel_Berianu_1998):

Eu de ex am un micul alexander si de fapt e foarte mare :)) uite aici in caz ca vrei un miul alexander http://bucharestcity.olx.ro/papagali-preturi-acesibile-iid-308874116

| Bacos_Mihai_1995 a răspuns:

Daca esti iubitor de animale, sigur.

| Daniel_Berianu_1998 explică (pentru Bacos_Mihai_1995):

Pai chiar sunt am foarte multe animale mai ales ca stau la casa...am 4 nimfe 6 perusi si 3 caini ciobanesti germani+niste iepuri dar ma refeream la pret