| DanielleThebest a întrebat:

Cu ce va ocupati in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| Flory200 a răspuns:

Chitara, caine, facebook, prieteni etctongue

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mici excursii, pe net, vizite la rude si prieteni!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
- Stau pe TPU
- Joc ConQUIZtador
- Îmi vizitez prietenii sau rudele
- Ies în oraş
- Mă plimb cu bicicleta
- Merg la piscină
- Fac un grătar
- Învăţ
- Fac teme
- Scriu
- Merg la sală (L-V)
Depinde de zi şi de starea pe care o am. Tu ce faci în timpul liber?
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Citesc,scriu,raspund mai mult la intrebari pe site, fac curatenie, mancare, spalare, plimbari daca am timp.
Ru cu ce te ocupi?
Te pup!

| xBya a răspuns:

Cu mine.

| hey97 a răspuns:

Ma uit la TV,intru pe calculator,ies prin parc,merg la film,citesc o carte,imi fac un blog, ma intalnesc cu prietenii, merg la cumparaturi, desenez, creez diferite povesti;

| hey97 a răspuns:

Practic un sport;

| Roxy5199 a răspuns:

Cu prietenul\prietenii, invatat pentru facultate,merg in parc,la shoping, la un suc, la piscina, cu mine, pe pc, pe tel., pe tableta, cu bicicleta, in parc, gatesc, ma uit la TV, ma uit la DDH, la poze, mess, la salon, la coafor, la plaja, cu bicicleta la restaurant, conduc, fac curat, mananc, ascult muzica, alerg, dansez, cu rolele pe facebook, etc.

| Lovee18 a răspuns:

Pai de obicei eu stau la calculator, sau merg cu prietenle mele pe undeva, chestii de genu asta.

| gabri80el a răspuns:

Sah

| miki_6623 a răspuns:

Tv, fb, messenger, pe afara cu prietenii, daca e cald piscina, dorm, ma relaxez in general, fac tot ce imi place

| ms3y a răspuns:

Chitara, pe afara, facebook