| AlinPlaya a întrebat:

Cu ce va ocupati voi timpul liber? Ave!

Răspuns Câştigător
| D A R i U t S s A a răspuns:

Buna Alin
Pai.
La calculator mai tot timpul TPU, mess, hi5, pitipoance.org.laughing chestii de genul
Afara cu fetele
La scoala
Mai citesc
Mai ascult muzica
mai ma uit la tv.
si cam atat.big grin

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Satu in fata calculatorului pe TPU, pe mess, pe alte site-uri
Merg la cumparaturi happy
Citesc
Ma uit la diferite filme sau emisiuni
Ies pe afara cu prieteniilove struck
Invat daca am ceva de invatat laughing
Ascult muzicahappy
Merg in vizita la prieteni sau la rudelaughing
Cam atat big grin

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Joc conqistador.ies la film, la un suc, citesc. xoxo

| emy_8408 a răspuns:

Buna. Poi stau la calculator, ascult muzica, la scoala, si mai ies cu prietenii in oras.cam atathee hee

| lyly_8451 a răspuns:

Buna. In general in timpul liber imi place sa stau pe mess, intru pe tot felul de site-uri, ma uit la tv., ma joc cu sora mea, ies cu prietenii (in oras, la film, prin parcuri etc.) ascult muzica, vorbesc la tel., dansez, citesc, fac gimnastica, ma plimb cu rolele sau bicicleta...etc. Sunt multe lucruri interesante pe care le poti face in timpul liber.happy