| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce va ocupati timpul liber?

Răspuns Câştigător
| gabriela15gabigaby a răspuns:

Joc baschet
Incerc sa gatesc ceva si mereu fac haz ca nu imi iese mancarea cum ar trebui, dar tot o mananc happy
Citesc
Scriu in jurnal
Caut pe net chestii amuzante si interesante, pentru cultura generala dar care sa ma si inveseleasca.
Ma plimb des prin parc si admir natura
Ies cu prietenii
Incerc lucruri noi, cum ar fi sa invat sa scriu si cu mana stanga(eu fiind dreptace), sa invat de una singura putina spaniola, din cand in cand, nu strica niciodata happy, sa incerc sa jonglez cu orice vad in cale, etc
Incerc sa fac chiar si lucruri care nu imi plac, cine stie, poate ma vor prinde: crosetez, joc volei, ajut la treaba prin casa, etc
Ma uit la filme
Ma prostesc, incercand sa compun cantece sau poezii.
Desenez, pictez, cant.
Mananc laughing

7 răspunsuri:
| djalexandrual a răspuns:

Laba...fac laba, curlyyy? sunt naspa asiaticile

| Sociopat a răspuns:

$Trag de fiare$

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la filme porno cu lesbiene asiatice.

| DarthRevan a răspuns:

Fac acasa sport cu gantare si katellbel si alte aparate.Citesc carti despre dezvoltare personala, despre cum sa ai succes, despre cum sa comunici in public, si mai citesc carti despre spiritualitate, meditatie, yoga exerciti de respiratie etc.Cu prietenii nu ies, pentru ca inca nu am gasit persoane care gandesc ca si mine si au acelasi preocupari.Ma uit la filme motivationale gen:Last samurai, Revolver, Inception, Matrix, peacful warrior, Steve Jobs 2013.
Mai ies in parc si ma bucur te natura si de aer. Spune si tu ce faci in timpul liber?

| puppetmaster a răspuns:

Citesc manga
ma uit la animeuri si filme noi 2014
ascult muzica
joc handbal
citesc
stau pe net
joc hotii si vardistii

| SoranaCatalina13 a răspuns:

Pictez