| ioanamaria56 a întrebat:

Cu ce va ocupati in timpul liber?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă odihnesc în timpul liber!
Pa, pa.

| Blackwoman27 a răspuns:

Ma joc si stau pe TPU

| missReckless a răspuns:

Bună.
Well: doooorm, citesc sau mă uit la un film. Asta dacă nu am chef de vreo ''ieşeală''.

| Contrast a răspuns:

Fac torturi si prajituri, iar daca intamplator am facute foarte multe si nu mai pot face...citesc! :d

| Fluture a răspuns:

Buna.
Eu ies cu prietenii, la un suc, o prajituralaughing
Fac teme uneorithinking
Ma uit pe reviste Bravo Girl si Bravo.
Desenz si pictez.
Intru pe aici, pe TPU.
Stau pe Facebook si hi5.
Citesc.[carti de aventuri in general]
Fac multe pozelaughing.
Editez poze in photo scape, photo instrument si piZap.
Dansez.
Ascult muzica.[genuri ritmice in general]
Si bine inteles Messengerullaughing
Sper ca te-am ajutat:*
O fundita?:*batting eyelashes

| enamel a răspuns:

Photography:XMusicbig grin... long walks...thinking in english(asta ca sa ajunng la nivel de cambridge)laughingsi cam atat. Tu ce faci in timpul liber?:X

| Rebel_9342 a răspuns:

In timpul liber...merg la sala(sunt baiat normal)
Dar mai merg la biliard...sau cu prietenii la o mica plimbare

| Ciresikaaa a răspuns:

Apoi.depinde: ascult muzica, fac curat in camera, ma plimb cu prietenele, vizionez un film, citesc o carte...
tu ce faci?

| FredFlintstone a răspuns:

Cu skate tongue

| ioanamaria56 explică:

Eu dorm putin, dupa ce trag un somn citesc ceva, fac tene 8binenteles inainte de citit), intru pe TPU, ascult muzica, ma joc pe telefon, ma uit la TV, inca un somn de jumate de ora, binenteles messenger, mai dau si eu niste raspunsuri pe TPU, mai dau si cate un vot, manananc de amiaza, intru pe photoscape si cam atat de la 09:00 pana la 13:50.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Eu ma odihnesc, stau la calculator, ma joc cu prietenii, ascult muzica si ma uit la televizor

| Gaby_3536 a răspuns:

Buna.eu incerc sa creez o lume mai buna!?