| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata pisicile siameze? Ca nu stiu care sunt.

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mai emile vad ca nu sunt singura care are pisica cu dubla personalitate, motanul meu este la fel, si pe langa cand are chef de joaca, ia mingia intre dinti si mi-o aduce sa ne jucam. parca este un caine. laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Daca vii cu motanul tau pe la mine, da!

| anonim a răspuns:

Am eu una.sa fiu sincer acum, sa nu credeti ca as glumi, este precum un caine. vorbesc la modul cel mai serios.nu intra nimeni in casa la mine.este foarte rau, insa numai cu strainii.probabil ca de la gelozie.in rest, este foarte jucaus, are 4 ani, si nu se satura jucandu-se, are ochii albastri, si blanita maron-inchis. aaa, si sa nu uit, maraie precum un caine, un prieten al meu mi-a spus ca mai am sa-l invat sa latre, si cu siguranta ca il fac caine.laughing

| anonim a răspuns:

@lolita, pai atunci vreau si eu sa-ti cunosc ''pisica'', ce spui?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum arata o pisica siameza

| dodo93 a răspuns:

Pisicile siameze au defecte de la nastere...au modificari genetice...atunci cand ele se nasc sunt "lipite" intr-o zona anume...eu am vazut la tv doua cap-in-cap straight face