| pink13 a întrebat:

Cum fac sa scap de mirosul de caine din casa? dupa ce se va obisnui bichonelul meu sa faca afara pentru totdeauna va mai mirosi in casa? mersi:*

4 răspunsuri:
| simina2000 a răspuns:

Cu otetwinking

| ShyKido a răspuns:

Omori cainele si ai rezolvat. happy

| bothos a răspuns:

Vei scapa de mirosul de kk si de pipi dar totusi va ramane mirosul de caine.chat la spala tu el tot va mai mirosi...

| Oakiy a răspuns:

Si eu am un Bichon Maltese de 3 luni. si e cam dificil la inceput, vroiam sa te intreb daca ai scapat de problema asta (cu nevoile in casa)... si cum l-ai invatat sa faca afara? eu il cert cand face in casa dar am observat ca este foarte sensibil. Multumesc anticipat!