| cățelușa56 a întrebat:

Cum fur pe barn budy?

4 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

Fi atent/a... cand dai la un vecin, apesi pe manusa neagra si apesi pe fructele, legumele sau florile ajunse la ultimul stadiu ( crescute deja) chiar daca are caine... apasa incontinuu pana furi si apoi intri iar la joc si iti apar toti banii. iar cele furate ti-au ramas. decat le vinzi

| AlexandruVlad432 a răspuns:

Te duci la un prieten, dai click pe mana aia neagra"fura" si dai click pe ce vrei(trebuie ca fructul anumit sa fie crescut).

| Aℓida a răspuns:

Cu grija winking

| roby2oo0 a răspuns:

Simplu trebuie doar sa intri la cel care vrei sa furi si sa culegi tu plantele lui dar sa nu aiba caine ca o sa-ti dea amenda si o sti ia din bani de la barn budy