| zoomumba a întrebat:

Cum i se mareste sanatatea la webkinz/prin ce metoda? va impor cel mai rapid si corect raspuns primeste funda +vot! va rogg!

Răspuns Câştigător
| dia_8663 a răspuns:

Daca este scazuta. 60 60 60 sau asa du-l la agentia de voiaj la statiunea balnera o sa ti se marea sca la toate animalele 100% sau daca este racit du-l la medic dupe aia la staiunea balnera. succes!

7 răspunsuri:
| FallingRain a răspuns:

Il poti trimite intr-o vacanta balneara.(nici o grija, se va intoarece pe loc cu fericirea, sanatatea si hrana la maxim)

| Blackwoman27 a răspuns:

Pai daca are o punga pe cap si un ternometru in gura du-l la clinica daca are doar o punga pe cap sau sanatatea scazuta ii dai fructe si legume, il duci la kinz chat la exercise room si acolo va face fitness si ii poti face si baie in cad sau chiuveta

| Deerpinaaaa a răspuns:

Du-l la clinica doctorului quack si o sa iti dea un medicament

| Deerpinaaaa a răspuns:

Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii dai mancare sanatoasa vitamine si sa faci exercitii

| Boomzz2012 a răspuns:

Pai daca este bolnav animalutul au webkinz te duci la clinica dr. ocuay nu stiu daca am am scris bine, dar tu sti. si iti spune ce mancare sa ii dai animalutului tau! Cu placere! funda?

| mimica a răspuns:

Sa stii ca trebuie sai dai mancare si sa stii ca daca na-i bani dor da-mi parola si utilizatorul si iti fac eu