| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Cum imi dau seama daca catelusa mea are cateiibig grin in burtica ca sta foarte lesinata asa si doarme toata ziuaastraight face

Răspuns Câştigător
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Pai in primul rand, merge mai greu, are burtica mai lasata si mai mare, bea foarte multa apa si sta in locuri calduroase cand doarme.
In al 2 lea rand poti sa te duci sa ii faci o radiografie, sau sa o consulte un medic veterinar.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Alinutza25 a răspuns:

Duo la un medic veterinar, fai o radiografie si ce rasa este cateaua ce rasa vor fi puii? poti sa-midai si mie unul, cat ceri pe el?

| Alinutza25 a răspuns:

Nu stiu

| deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai daca nu prea mai mananca deloc si bea apa ar fi cv. funda? big grin