| NutellaLover69 a întrebat:

Cum pot gasi o crescatorie de iepuri pitici in Bucuresti?

Caut o rasa specifica de iepure pitic pe care nu o pot gasi in Petshop-uri, si as prefera sa nu cumpar de pe internet, pentru ca nu ma pot asigura ca nu-mi iau teapa. Cum sau unde pot cauta crescatorii/ ferme de incredere prin Bucuresti care sa aiba iepuri pitici? (caut un Holland Lop sau Dwarf Hotot daca are importanta). Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Există oameni le internet care vând acești iepuri. Unii oameni au si ferme de genul.

| Motisor a răspuns:

Poti cauta/gasi ferme/crescătorii de iepuri de incredere in/prin București in următoarele moduri.

1. Cauți pe google.
2. Intrebi pe TPU daca cunoaste cineva astfel de ferme.
3. O iei la pas prin București pana dai de o astfel de crescatorie.

| Dav1d2203 a răspuns:

Olx, există oameni care se ocupă de așa ceva. Și e mult mai ieftin.