| Avocado7 a întrebat:

Buna,TPU! Am 12 ani si as vrea sa construiesc o casa in copac.
Credeti ca ma puteti ajuta? Dar as vrea sa o construiesc din lucruri improvizate(fara lemn si cuie).Am un mar in gradina care e mare dar nu foarte inalt credeti ca e bun? La cel mai bun raspuns dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Pai daca nu e foarte inalt nu prea se preteaza la asa ceva dar in acelasi timp e mai sigur in caz ca aterizezi din el happy
fara lemn si cuie destul de greu dar poti incerca cu ceva sfori si alte crengi uscate ce gasesti si tu prin gradina doar sa fie rezistente

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat