| augu200 a întrebat:

Cum pot sa mai recuperez niste mesaje pe facebook? Le-am sters din greseala acolo unde scire mesaje.Scira ce faci nu stiu cum.Si nu mai pot sa le recuperez.

8 răspunsuri:
| cristianfrunza a răspuns:

Apasa pe butonul de langa notificari, cel de mesaje si jos acolo ai "See all messages". Apasa pe acest buton si pe urma cauta persoana care ti-a trimis mesajul, da click pe nume si iti vor aparea mesajele.
O funda nu ar strica la casa omului.big grin

| augu200 explică (pentru cristianfrunza):

Unde? Nu scire nicio "notificari"

| augu200 explică (pentru cristianfrunza):

Unde scire notificari.

| cristianfrunza a răspuns (pentru augu200):

Acolocand te atentioneaza ca ai un mesaj sau cineva ti-a dat like, butonul din mijlocbig grin

| augu200 explică (pentru cristianfrunza):

Unde scrie See all messages. Zice acolo" te notificările prin:
Mesaje text (SMS) · RSS
Nu ai notificări.

You will receive notifications about activities that your friends are doing that might be of interest to you. For example, if a friend comments on your status or a a friend posts in a group that you belong to, you might receive a notification.
Protecţie cont
Nivelul de protecţie al contului dumneavoastră: foarte redus
Îmbunătăţeşte-ţi protecţia
Vezi toate
Persoane pe care s-ar putea să le cunoşti
Stefania Tudor
1 prieten comun
Adaugă prieten
Mona Tan-tan
1 prieten comun
Adaugă prieten
Iza Bella
1 prieten comun
Adaugă prieten
Vezi tot
Sponsorizat
Bebelusi1.com
Daruieste-i copilului tau un cadou de 1 iunie!

Participa la concursul de Ziua Copilului s...
Bebelusi1.com
Îmi place această pagină
Vrei să slăbeşti?
Scapă natural de kilogramele în plus! Produs de succes din SUA!
15.825 persoane apreciază SlimFit.

| Mihaella_Dina_1998 a răspuns:

Cum aflu mesajele sterse

| Iatcu_Diana_1993 a răspuns:

Cum sa recuperez mesajele sterse de pe facebook?

| Luminita_Iojan_1972 a răspuns:

Vicenzo carlone