| Kati120612 a întrebat:

Buna! Incerc sa recuperez niste mesaje de pe telefon: whatsapp, Instagram si messengerul de Facebook pe care le-am sters in noiembrie 2021. Nu stiu daca am pastrate date prin telefon legate de aceste mesaje. Poate cineva sa ma ajute, va rog?

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Uită-te în arhive sau ce ai u poate ai noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In telefon nu, dar poti descarca o arhiva de pe Facekook in setting>your Facebook information> download your information> messenger. Instagram-ul avea o setare similara dar nu o mai gasesc iar whatsapp nu folosec.