| Andi123456789 a întrebat:

Cum pot sa scap de un dihor? Spuneti-mi niste solutii bune.

2 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Il expediezi in Siberia, pai ai putea sa comanzi o capcana de pe un site, sa gasesti cuibul si sa il distrugi, sa pui un caine de garda, sa pui otrava, etc.

| eudoareuu a răspuns:

Pai poti incerca sa cumperi ceva otrava de sobolani si sa pui pe langa magazie, eventual sa injectezi in oua (astea sigur ii plac). Cred ca mai merge cu curse f mari, dar nu stiu de unde ai putea sa cumperi. La otrava apare problema dupa ce moare, pe unde il apuca moartea, ca s-ar putea sa miroasa.