| Dyannax a întrebat:

Cum poti dresa un bichon havanez? Ce le place in special? Cum reactioneaza cand il lasi singur acasa?

Răspuns Câştigător
| Ddariuca a răspuns:

Si eu am un bichon havanez si ii plac mult pufuletii.....stie sa faca multe comenzi.Trebuie sa il dresezi de cand este mic. ...la inceput cand il vei lasa singur acasa poate sa roada mobila, pantofii sau poate sa isi faca nevoile pe jos de suparare.

1 răspuns:
| XRobertaX a răspuns:

Pei il poti dresa dandu`i recompense daca face ce vrei tu sa faca.Cand ramane singur acasa plange putin sau poate plange tot timpul(depinde de caine)