| Ciurescu_Briana_2000 a întrebat:

Cum sa fac ca hamsterii mei (pitici... femela si mascul) sa se imperecheze? Adica traiesc impreuna deja de aproape o luna., dar eu astept puiuti si inca nu am primit.

Răspuns Câştigător
| sandra007 a răspuns:

O luna e prea putin timp, cred ca trebuie sa mai ai rabdare. sau incearca sa intrebi la un cabinet veterinar sau o farmacie, poate iti pot recomanda ei ceva

| DenissaRoxana a răspuns (pentru sandra007):

O luna este deja prea mult!
Te rog sa te informezi inainte sa dai raspunsuri, ca nu cumva sa induci lumea in eroare; Multumesc!

| Ciurescu_Briana_2000 explică (pentru DenissaRoxana):

Am sa astept.dar mi-am prins odata hamsterul pe femela cand veneam de la scoala si arata ciudat cum s-ar spune, dar cand m-au observat au incetat, probabil au avut un moment de intimitate, dra noapte tot aut chitiituri si dimineata femela il linge ba mascul pe burta si amsculul nu vera apoi invers.

4 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna!
Sigur sunt femela si mascul? Eu cand mi-am cumparat hamsterul am crezut ca este mascul, dar apoi mi-am dat seama ca este femela laughing. In mod normal, pana acum ar fi trebuit sa aiba pui... ceva este gresit! Daca imi arati niste poze, o sa imi dau seama ce sexe sunt!

| Ciurescu_Briana_2000 explică (pentru DenissaRoxana):

Da sunt Femela si mascul 100%, masculul are un cocos putin mai sus aproape de burtica ca sa spun asa, iar femala nu are, plus mi-au spus niste specialisti ca sunt fata si baiat