| georgi90000 a întrebat:

Sall am si eu doi hamsterii i-am cumparat de mici vanzatorul a zis ca erau femela si mascul dar dupa un timp nu i-am mai putut tine impreuna pentru ca se bateau incontinu, de 1 luna i-am separat
i-am pus din nou impreuna si iar se bat ...imi puteti spune de ce? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Georg13 a răspuns:

Asa fac hamsterii.Sta in firea lor. Femela nu il accepta pe mascul decat atunci cand este in calduri, altfel il bate.Am avut si eu hamsteri si toata viata i-am tinut separati.

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Poate nu se cunosc. Au destula mancare si apa. Daca locu e mic de asemenea se bat. Ai mei nu s-au prea batut, doar baietii intre ei.

| Juiana a răspuns:

Hamsterii mei se bateau pe viata si pe moarte.

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Am avut si eu baiat si fata, se bateau...pana la urma au avut 8 pui impreuna laughing) Nu iti face griji, dar daca vezi ca unul este ranit, nu ii mai pune impreuna.