| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a întrebat:

Cum sa îl învăț pe cățelul meu sa își facă nevoile la locul ei?
Funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Il certi de fiecare data cand isi face in alta parte nevoile.
Catelul trebuie scos la ora fixa afara pentru a se putea invata.
Scoate catelu dimineata afara si vei vedea in in scurt timp se va invata si se va cere afara...
Asa am procedat eu.
O zi bunahappy

| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 explică (pentru caramela):

Mulțumesc tuturor!

| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 explică (pentru caramela):

Este un cățel mic, nu are voie afara!

| caramela a răspuns (pentru Mihalache_Iulia_Gabriela_2000):

Chiar daca nu il scoti afara, il certi cand face in alta parte si il duci in locul dorit de tine.

| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 explică (pentru caramela):

Mulțumesc!

| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 explică (pentru caramela):

Caramela,mulțumesc mult, datorită tie acum nu mai am treaba cu cățelușa, acum face si afara!

| caramela a răspuns (pentru Mihalache_Iulia_Gabriela_2000):

Ma bucur ca ti-am putu fi de ajutor
O zi buna sa aihappy

| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 explică (pentru caramela):

Multumesc,la fel

8 răspunsuri:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Cu timpul.
Când are nevoie, îl duci la locul de "nevoi"