| Șttefania a întrebat:

Cum sa imi conving mama sa imi ia un hamster? Nu e problema cu banii pentru ca deja am o cusca de hamster[ am mai avut unul dar a muritsad]Iar hamsterul il iau din banii mei.
PS: Ea zice ca traieste prea putin.
Funda

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Deci! fi atenta! ce mi s-a intamplat mie : eu mi-am botezat hamsterita lunea trecuta (11.07) dar inainte cu o ora sa vina invitatii eu cu o pr vroiam sa-i schimbam si am gasit-o moarta! am plans ce am plans dar m-am dus la magazin si mi-am luat alta! eu cateva zile ma invinovateam ca din cauza mea a murit dar acum realizez ca de la caldura! erau peste 25 grade C! dar hamsteru pr mele a trait 2 ani jumate si a murit streans de un baietel in mana deci trebuie sa ai grija de hamsteri pentru ca ei nu mor singuri : ei mor omorati! deci zii asta si mamei tale si promite-i ca te vei interesa si vei avea mare grija de el! multa BAFTA!

3 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Aratai cat de suparata esti din cauza pierderii hamsterului trecut,cand este in preajma si tu esti la calculator, uita-te la videouri pe youtube si poze cu hamsteri, explica-i cat de mult inseamna pentru tine sau pur si simplu pune-o in fata faptului implinit...mult succes!

| adiynaelena76 a răspuns:

Spune-i fdoare frumos si promite-i ca vei avea grija de el sa nu moara spune-i ca sigur acesta nu va mai muri. sper a te-am ajutat

| TootydeCool a răspuns:

Poi ai spui ca daca iti ia vei avea doar tu griza de el si te vei ocupa permanent, iar daca moare il inlocuiesti sau cumperi alt ceva
roaga-te de ea, trebuie sa ai o dicutie mai serioasa cu ea