| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un hamster, si mama vrea sa-mi inprumute o cusca de la un vecin, acea cusca fiind cat o tava de copt prajitura! As vrea sa va rog daca puteti sa-mi dati niste lincuri cu poze cu custi de hamsteri, mentionez ca pretul sa fie de maxim pana-n 50 de lei deoarece mama imi zice ca e prea scumpa daca depaseste 50 lei. Iarasi vreau sa mentionez ca cusca trebuie sa aiba loc sa pun tuburi de alea care sa iasa in afara custii pentru ca hamsterul sa se poate distra! Va rog sa ma ajutati deoarece, vreau o cusca buna! Pentru ca daca pun hamsterul in cusca aia o sa fiu nevoit sa ma uit la el chinuinduse sad! Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Cica funda cand pune custi de 4 milioane desi fata asta cere cusca de maxim 50 de lei. Eu iti dau un link dar mai bine te-ai duce prin piata pe undeva, acolo sunt mai ieftine de regula. La pet shopuri toate sunt mai scumpe ca deh. Uite totusi linkul:
http://animaniashop.bizoo.ro/vanzare/346273/Colivie--cusca-pentru-hamsteri
Si da-i fundita fetei aleia care ti-a pus linkurile daca o doreste atat de mult si totusi nu s-a uitat ce vrei de fapt. :)

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Am citit 500 d lei nu 50 rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din bucuresti si am un hamster de vanzare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall cata daca vrei cusca iti dau eu la 40 de leiwinking daca vreei id meo e mitza_108hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal esti atre proasta crezand ca iti vei pote cumpara vreodat cusca cu 50 delei!

| cataman30 a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc dar eu am cerut o cusca care sa coste minim 50 de lei! Altcineva? Sper sa ma mai ajute cineva! Ms oricum! Astept raspunsuri in continuare!

| StieTot001 a răspuns:

Am eu una si tot cu 50 lei o dau daca te intereseaza add facebook https://www.facebook.com/bistrianrares.mihai