| miaelsa960 a întrebat:

Cum să îmi dresez singură câinele într-o perioadă scurtă? Unde pot găsi informații pentru un dresaj complet, că pe net nu sunt? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Anyo1988 a răspuns:

Vezi ce poti gasi aici, poate gasesti ceva sa te ajute https://www.youtube.com/user/dresajro/videos daca intelegi engleza cred ca ai mai multe sanse sa gasesti la americani facute tutoriale tot pe Youtube succes

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu sunt, pentru ca nu se poate explica fiecare gest si actiune a antrenorului, fiind strict efectuata in la reactia de moment a cainelui.
Apeleaza la un profesionist care stie cum sa-l antrezeze.