| BiancaL a întrebat:

Cum sa imi fac cainele ( Labrador, 2 ani si 5 luni) sa se inteleaga cu ceilalti caini dar mici ( yorki, bichon, pechinez, canish, etc.) De cand e mic nu sa inteles cu ei pentru ca il tot latrau si acum nu ii plac? Fundaaa happy

Răspuns Câştigător
| CandyღDulceata a răspuns:

Nu poti crede-ma, asa is si cainii mei adica trebuie sa vina de la sine, atunci cand vin cainii langa el nu il lasa sa latre la ei, spune-i sa taca si asa se va obisnui incetul cu incetul, lasa-i pe caini sa il miroase si asa se vor imprieteni, depinde daca este mai jucaus cauta un caine mai jucaus, ca el si asa se vor juca iar apropierea se va face mai repede :*!

| BiancaL explică (pentru CandyღDulceata):

O sa incerc dar nu cred ca o sa mearga :-)

1 răspuns: