| robert232 a întrebat:

Cum sa imi fac cainele sa nusi mai faca treburile in casa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge locul in care a facut, cu o carpa sau burete imbibat usor cu otet, nu va mai face in acel loc.Iesi mai des cu el afara si se va dezobisnui.Mult noroc.

5 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Pune-i un pampers

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Verisoara mea il certa si il lega de ceva cand facea in casa, de care sa nu se sprijine astfel incat sa latre ca sa-l dezlege, deci sa-l scoata afara.

| FuckSchool a răspuns:

Dreseaza-l si tu.

| kx123 a răspuns:

De fiecare data cand e pe cale sa faca ia-l repede si du-l afara.

| dryana a răspuns:

Trebuie sa il dresezi.Trebuie sa invete ce inseamna PEDEAPSA si RASPLATA.Cand face ceva bine da-i ceva (biscuit etc.). Cand face ceva rau aplica-i o pedeapsa.Astfel seva obisnui sa-si faca nevoile afara. Sper ca te-am ajutat!