| for87 a întrebat:

Heii TPU cine-mi poate spune si mie cum as putea sa-mi fac cainele sa faca afara mentionez ca are 8 luni chestia este ca nu vrea o scot se joaca si cand intra in casa face treburile laughing) Am nevoie de un raspuns rapidd! Fundita! Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

8 luni? Nu-mi vine a crede.N-ai certat-o la timp.Deja la varsta asta din instinct trebuia sa faca afara. Spala bine toate locurile pe unde a facut, cu apa si otet si urmareste-o cand vrea sa faca ceart-o si scoate-o repede afara, dupa ce face laud-o.

| for87 explică (pentru viotedy):

Problema este ca ea cand iese afara nu face se joaca si eu nu am timp s-o urmaresc mereu tocmai de asta spun si doctorul veterinar mi-a zis sa n-o scot afara pana nu-i termin toate vaccinurile si din cauza asta ea numai face afara...

1 răspuns: