| Piticuuu a întrebat:

Cum sa imi invat pisica sa nu mai intre in casa, ca motanul mai batran deschide usa, intra dar il prind ca e mai batran da aia mica fuge repede sub pat si nu pot sa o mai scot, cand iese o bat dar dupa tot nu se invata minte.

Răspuns Câştigător
| Dragotta a răspuns:

Nu poti sa il faci sa nu intre dar il poti dresa sa iasa. Ia niste mancare de pisici si arunca unde vrei sa fie in acelasi timp spune iesi sau orice alt cuvant vrei tu ca sa iasa(trebuie sa faci asta timp de cel putin 3 saptamani)Asa cand intra te prefaci ca aarnci ceva si strigi IESI!

12 răspunsuri:
| hamham_1461 a răspuns:

In primul rand tu faci greseala de a o batea nu este bine asta nu o mai bate fato! o ademenesti cu mancare si ii vorbesti cu calm sa iti fie rusine!

| yumeee a răspuns:

Şi, dacă tu te duci în locşorul lor, şi ele te bat?
Bate-le dragă, că doar de aia le ai, să le baţi.
angry
Copil deplorabil ce eşti.

| yumeee a răspuns:

Da, draga mea ignorantă, că noi venim pe TPU la vânătoare de fundiţe...maturizează-te.
şi, tu nu ai niciun drept să dai în animalul ăla. mi se rupe mie dacă dai "tare" sau "puţin", tot o loveşti. tu ai născut-o, de îţi permiţi să o baţi? cine te crezi?

| yumeee a răspuns:

Era o metaforă, copil subdezvoltat.

| thealchemist a răspuns:

Bati pisica? trebuie sa te rogi sa nu ajungi vreodata pe mina mea.

| Smile94 a răspuns:

De ce o batiX-( cu frica nu o vei invata niciodata

| Piticuuu explică:

Aoleoo nu ca o bat batuta laughing ca nu-s chair asastraight face dar ii mai dau doua trei palme si o cert de batut mama le bate dar nici mie nu-mi place cand le batestraight face

| Piticuuu explică:

Bai oamenilor da imi faceti observatie ca si cum o bat de o omor vam zis nu o bat asa intr-adevar bataie. Ce oameni, nu o sa vedeti funda de la mine cu atitudinea asta mersi raulserban27 de sfat si ca n-ai facut ca ceilalti de aici straight face

| Piticuuu explică:

De cand oamenii nasc pisici?straight face in fine nu ai dreptul sa ma criticati in halul asta straight face si pana la urma v-am facut voua ceva?

| Piticuuu explică:

Stiu si eu cei aia metafora dar ma refeream la tine:-J stiti ceva subdezvoltata esti tu pentru ca ai fost in stare sa vezi numai cuv ala si toti acum imi scoateti ochi pentru ce? pe TPU nu-i nimic ilgeal sa zic ca"mi-am batut" pisica da cand isi face cineva tema aici nimeni nu zice nimic in fine am deviat de la subiect, gata intrebare inchisa.

| Piticuuu explică:

Acum pisica mi se catara pe usa ca sa intre in casastraight face acum ce sa-i mai fac?straight facesi tiu nu trebuie sa o batwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru asta maltratezi pisica? Am sa sesizez protectia animalelor.