| Andreea956 a întrebat:

Cum sa ma inveselesc cand sunt trista?

Răspuns Câştigător
| αηdяαdα a răspuns:

Buna raspunsul la intrebarea ta: sa te gandesti la altceva si sa uiti complet de lucrul care te-a facut sa fi trista si sa te gandesti ca roata vieti se intoarce asa ca cine sau ce te-a facut trista ii se v-a intampla si lui/ei la fel asa cum esti uh acum...asa cred eu ca o sa te inveselesti, eu asa fac cand sunt trista sa ma inveselesc si merge sper sa mearga si la tine:* fundita plsspuppy dog eyes

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce te relaxează?
Aia să faci ca să te bine dispună!
Pa, pa.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu ascult muzica si imi trece.Si cand sunt trista imi vine sa plang. Dupa ce am plans ma simt mai linistita

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Si eu in ultima vreme,am trecut prin situatii pe care nu vroiam sa le intampin,dar uite viata merge in continuare,nu se sfarseste lumea,pana la urma asa e viata,uneori zambesti,alteori plangi.
Referitor la intrebarea ta: Uita-te la ceva pe you tube la ceva amuzant,asculta muzica nu melodii triste,daca ai vreun animal joaca-te cu el,te vei amuza sigur,iesi cu prietenii,uita-te la Tv, o sa uiti, de tot!

| IlegalSmile a răspuns:

Buna...

Cand esti trista te gandesti la ceva frumos, amuzant care te inveseleste happy
Bafta!

| Ady3835 a răspuns:

Faci sex!

| 334499 a răspuns:

Facand lucruri care-ti plac.

| LoOvE a răspuns:

Uite aici:

http://adprice.ro/cum-fac-sa-ma-inveselesc/

Eu mereu ma inveselesc datoria acestui text ca sa zic asa.:)

Succes!

| Ove a răspuns:

Eu de obicei ma uit la trasnitii din nato (pe youtube), imi fac un playlist vesel, incerc sa ma bag in subiecte...incearca sa faci ori ce ca sa uiti

| tomyk a răspuns:

Incearca niste bancuri:http://www.fetesibaieti.ro/.......html>>Sau pote vedea un film de comedie.Mult noroc!

| Prezidentul a răspuns:

O comedie

| Tinna22 a răspuns:

Asculti muzica house, dansezi, vorbesti cu prieteniibig grin

| Pinck0 a răspuns:

Ceva ce iti place.mie de ex.imi place sa'mi fac prieteni noi.(deshi.rusinea uneori ma doboarabig grin)imi plk sa ask muzica,sa chem prietenii la mine, sa citesk bancuri, sa dansez(nu pe populararolling on the floor.)imi mai place sa merg la ceva plimbarica prin orash.sa ma uit prin magazine, asa aiurea chiar sh fara sa nu cumperi nimic! imi place sa ma prostesk, deci inca ceva tine kapul sus sh fi vesela!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzica!

| Maddie_1517 a răspuns:

Fa orce doar ia-ti gandul de la ce te intristeaza asculta muzicaa si nu orce de muzicaa saw deseneaza ceva care de incanta...

| SophiexDD a răspuns:

Pai faci ceva ce`ti place,poti asculta muzica house, te distrezi cu prietenii, dansezi sau dai o petrecere!laughing incearca orice vrei tu si iti place.winking