| Aleqa a întrebat:

Salut.happy

Sunt si eu mai trista asa.sigh Ce pot face sa ma

inveselesc?puppy dog eyes

Mersi...>; d

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Po`i du-te cu prietenele tale pe afar, asc muziq care te inveseleste.
sun 1000 de motive, si eu am fost asa si radeam de cativa tampiti happy

5 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Mergi afara la plaja/piscina
Organizeaza o "girls night" cu cele mai bune prietene
Sesiune de siopping
Mergi in parc si uita-te la copii cum se joaca
Citeste

| AnnyXoxo a răspuns:

Poti sa te uiti la American Pie. sau thinking la ceva amuzant.

| Lightose a răspuns:

Eu ies din aceasta stare daca ma uit la un film sau ma joc cu un catelus(animalut de companie); sau iesi cu prietenii in oras.
Sper ca te-am ajutat! Funda?
O zi buna!

| Ikutza a răspuns:

Gindesitete la persoana iubita si la clipele frumoase petrecute impreuna cu ea...mie imi ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la filme de comediehappy