| anonim_4396 a întrebat:

Cum se pot arde cat mai multe calorii?

Răspuns Câştigător
| SwAn a răspuns:

Se pot arde multe calorii prin sport(fotbal, tenis, baschet, dans etc) dar daca nu ai timp sau bani sa le practici poti sa arzi calorii prin mersul pe jos, cu bicicleta, rolele, skateboard-ul etc... iar daca ai si un regim echilibrat o sa arati perfect!

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Prin exercitiu fizic si miscare cat mai multa.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Iei o bricheta si le aprinzi.Ard cat ai clipi. happy

| Mauve a răspuns:

Miscare. De exemplu: diferite sporturi, mersul pe bicicleta, chiar si mersul pe jos.

| Kazimir a răspuns:

Ai gresit categoria. dar ca sa fie amuzant si in tema cu animalele: plimba ursu happy
ps. mult sport si multa paine de secara sau graham
pa, pa