| alexzey a întrebat:

Daca am perusi fata si baiat pot sa dresez baiatul sa vorbeasca i-am cumparat cam acum 1 luna si vin amandoi pe deget.Si as vrea sa il dresez pe el sa poata sa vrbeasca. Funda!

3 răspunsuri:
| Deeiutss a răspuns:

Daca sunt 2 nu o sa vorbeasca niciodata. Trebuie sa fie baiat si unul singur.

| SMarius a răspuns:

Daca sunt 2, o sa vorbeasca intre ei, e si normal, mai ales ca sunt o pereche...no sa vorbeasca cu tine cand au treburi de cuplu de discutat laughing

| mimi2000mimi a răspuns:

Am avut si eu perusi timp de un an, da cat m-am chinuit, tot nu am reusit sa-i fac sa vorbeasca.