| Rusu_Flavius_2000 a întrebat:

Daca comand o tigara electronica Glo ifuse, cand vine acasa ma intreaba curierul ce varsta am? Scrie pe colet ce contine?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Am inteles. Unde locuiesc su, se plateste in momentul comenzii. Nu se prea poarta ramburs. Dar tot nu cred ca intreaba cineva ceva. Ar pierde bani daca ar fi sa returneze coletul.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu poti sa faci comanda, ca acolo ti se cere varsta si sa dovedesti ca esti major.

| SkyPilot a răspuns:

Nu te intreaba. Nu scrie.

| Rusu_Flavius_2000 explică (pentru SkyPilot):

Mersi! E pe,, incercate''?

| SkyPilot a răspuns (pentru Rusu_Flavius_2000):

Nu inteleg intrebarea ta.
In mod normal verificarea ar trebui facuta in momentul plasarii comenzii. In teorie daca nu ai varsta legala, nu ai carte de credit deci nu poti comanda.

| Rusu_Flavius_2000 explică (pentru SkyPilot):

Ideea e ca are transport gratuit si se plateste la momentul venirii. De aceea am intrebat. Nu am varsta legala =)

| Rusu_Flavius_2000 explică (pentru SkyPilot):

Ideea e ca are transport gratuit si e cu ramburs. Nu am varsta legala rolling on the floor. De aceea am intrebat.

| SkyPilot a răspuns (pentru Rusu_Flavius_2000):

Am inteles. Unde locuiesc su, se plateste in momentul comenzii. Nu se prea poarta ramburs. Dar tot nu cred ca intreaba cineva ceva. Ar pierde bani daca ar fi sa returneze coletul.